اصول انتخاب مبل راحتی

اصول انتخاب مبلمان راحتی

امروز قصد داریم تا راجع به چگونگی انتخاب مبل و اینکه هنگام خرید مبل راحتی به چه نکاتی توجه کنیم صحبت کنیم در ادامه با ما باشید

تا با هم در مورد این موضوع به بحث بپردازیم.

اصول انتخاب چوب در مبلمان

کیفیت چوبی اسکلت مبلمان راحتی خیلی مهم می باشد که با کیفیت و  باید  خیلی خوب باشد. چوب اسکلت اصلی مبل شماست؛ پس در این یک مورد اصلا نباید بی‌گدار به آب بزنید. چوب روس یکی از بهترین چوب‌هایی است که می‌شود در این زمینه استفاده کرد. روکش‌ های چوب نیز هم از مواردی است که می‌تواند زیبایی و دوام مبل‌تان را تضمین کند.

اصول انتخاب مبلمان راحتی

اصول انتخاب روکش مبلمان

طرح و رنگ های پارچه بستگی به سلیقه شخص شما و هم خوانی با دکوراسیون خانه دارد و این شمایید که باید پارجه مورد نظر خود را از بین صدها کالیته موجود انتخاب کنید. یکی رنگ تیره دوست دارد و دیگری، روشن و درخشان.یکی از پارچه‌هایی که این روزها برای مبل توصیه می‌شود، پارچه‌های نانویی است؛ این پارچه‌ها تر و تمیز باقی‌ می‌مانند، رطوبت ظاهرشان را نازیبا نمی‌کند و لکه‌ها اکثر اوقات روی آنها باقی نمی‌ماند.و اگر هم لکی روی آن ها ایجاد شود با شامپو فرش به سادگی پاک می شوند . پارچه های آستر دار برای مبل های راحتی لمسه دار انتخاب بهتری می باشند.

اصول انتخاب مبلمان راحتی

طرح‌های یکنواخت و یکسان تقریبا همه‌جا یافت می‌شوند. شما برای پیدا کردن شناخت در مورد نمونه های بروز و مد مبلمان خیلی راحت می توانید از طریق جسنجو در اینستا گرام و وب سایت های ترک و ایتالیایی مدل های زیادی را رصد کنید و قطعا نمونه های مشابه زیادی در بازار خواهید یافت با این تکنیک شما می توانید طیف های رنگ بروز و مکمل های رنگ زیادی را بشناسید و موقع خرید و انتخاب پارچه دچار سر در گمی نشوید .برای اینکه متفاوت و خاص جلوه کنید، باید مدت‌زمان زیادی در بازار بگردید اما با سرچ در وب و پیدا کردن نمونه های دلخواه کارتان ساده تر خواهد شد. اگر یک برند را می‌شناسید که طراحی‌های به‌روز شده‌ای دارد و مدام خودش را با دگرگونی‌های بازار و سلیقه‌ مشتری‌ها هماهنگ می‌کند، حتما آن را از دست ندهید. مبلمان بالینکو یکی از تولیدکنندگان مطرح مبلمان است که  سالهاست در این زمینه فعالیت می کند، طرح‌های خاصی را ارائه می‌کند؛ طرح‌هایی که با وجود دوام بالای‌شان، هرکدام حداکثر ۲ تا ۳ سال بعد کاملا تغییر کرده و جای‌شان را به طرح جدیدی می‌دهند.

اصول انتخاب مبلمان راحتی

 طرح ال‌شکل یکی از پرطرفدارترین طرح‌های مبلمان راحتی مدرن است.مبل‌های مدرن برای خانه‌های کوچک امروزی طراحی شده‌اند مبل های راحتی ال هم طراحی زیبایی دارند و هم منزل شما را بزرگ تر نمایش می دهند. امروزه مبلمان ال به یک مدل پر طرفدار بدل شده است . در طراحی و تولید مبل های راحتی ال بالینکو از بهترین یراق آلات برای اتصال قطعات مبل راحتی به یکدیگر استفاده شده است.
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s